Může být Vítězná mysl řešením tvých strastí?

Velké množství lidí řeší stresy v životě, práci. Málo času na volnočasové aktivity. Nedostatek financí, špatnou životosprávu, nízké sebevědomí. Dragan Vujovič 27 let učí techniky Silvovy metody, která toto všechno řeší a dává do života ještě mnohem více.

Se Silvovou metodou jsem se poprvé setkal, když jsem byl na základní škole. Kniha “Silvova metoda” mě v knihkupectví natolik lákala, že jsem si ji tam chodíval číst a později si ji i zakoupil. Její techniky jsem využíval na učení se předmětů, které mě tenkrát nebavily (zeměpis atd.). Vím, že byly velice jednoduché i pro malého chlapce a účinné.

Kniha Silvova metoda

Kniha Silvova metoda

Časem jsem techniky používal pouze částečně (vizualizace v hladině alfa atd.) a více méně jsem na Silvovu metodu zapomněl.

Online kurz “Vítězná mysl” mě zaujal. S Draganem se už nějakou dobu znám, natočil jsem tedy pro vás rozhovor, kde jsem se vyptal na vše, co by mohlo o Silvově metodě, Draganovi či jeho online kurzu zajímat i tebe.

Vítězná mysl - vstup

 

Kdo je vlastně Dragan Vujovič?

Původem je z Jugoslávie. Aktuálně žije v České republice. 27 let se věnuje tréninku Silvovy metody. Vede 62 tématických seminářů, kterými prošlo cca 45 000 účastníků živě. Je garantem Silvovy metody pro východní Evropu, kde vede a supervizuje další trenéry. Dlouhou dobu úspěšně aplikoval techniky Silvovy metody na fotbalové hráče.

Techniky Silvovy metody si můžeš vyzkoušet přímo z videí ZDE>>

Pokud tě zajímají další informace, podívej se na stránky Silvovy medoty, případně na záznamy webinářů, kde Dragan velké zodpověděl velké množství otázek.

Webinář “Praktické návody, jak aplikovat techniky řízení do vlastního života”

Webinář “Ukázka a výuka relaxačního mentálního cvičení – 1. lekce relaxace”

Webinář “Praktické návody jak aplikovat mentální techniky”

Webinář “Jeho veličenstvo – PROBLÉM”

Webinář “Ukázka praktické mentální techniky pro rozvoj kreativity a paměti”

O online výcviku Vítězná mysl je více informací tady>>.

Já sám si jej rozhodně nenechám ujít, abych oprášil staré dobré techniky, které mi fungovaly už v době mého mládí.

Dej mi vědět, kterou techniku sis zkusil a jak ti fungovala.

Petr Popek
Trenér, kouč, motivátor, marketingový specialista. Jeho snem a posláním je měnit lidem životy. "Žij svůj sen" je čím se sám řídí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *