Osobní restart s Andym Winsonem

Je to už pár let, co jsem se poprvé potkal s Andym Winsonem. Poslední rok strávený v jeho Online klubu byl ale zlomový. Co se všechno událo?

Možná jsi ve fázi, kdy si říkáš, že ve svém životě potřebuješ něco změnit. Nebo nejlépe úplně všechno. Přestává tě bavit práce? Máš málo energie nebo dokonce nadváhu? Komunikace s lidmi vede do konfliktu? Představoval by sis mít více peněz a volného času, aby sis je mohl užít?

Máš pocit, že tvůj život nemá cíl a jenom jím proplouváš? Máš za sebou životní zlom a zrovna se plácáš někde na dně, kde těžko vidíš východisko? Partnerské vztahy za moc nestojí nebo už dlouho nikoho nemáš?

V podobném stavu jsem se nacházel i já. Naštěstí jsem na cestu nahoru nebyl sám. Andy byl jedním z těch, co mi podali pomocné lano.

Andyho jsem poprvé potkal na akci Miliónové impérium živě, na které jsem byl ještě jako člen týmu Davida Kirše. Jeho výstup byl jeden z nejintenzivnějších. Proč? Krásně pracoval s dynamikou skupiny (a to nás tam byly téměř 2000), úžasně si hrál s našimi emocemi. Dokázal nás i pořádně rozhýbat, nakopnout a dělat s námi roztodivné věci.

Andy Winson - miliónové impérium živě

Bylo vidět, že si leccos zažil a to, co nám předává – ať už to byly tipy, jak se zbavit deprese, rychlý návod na sebevědomí nebo techniky osobního růstu – nemá jenom vyčtené z knih.

Když jsem poznal jeho osobní příběh, můj pocit se mi potvrdil. Úspěchy, velký růst, pády, hledání cest, velké množství mentorů, transformace…

Jeho seminář “Tajomstvo mysle bohatých” jsem absolvoval ještě v doprovodu kolegy Davida Kirše, který tam vystupoval na pódiu.

Když jsme si měli psát, kolik chceme vydělávat, David si psal miliony v dolarech (nebo to snad byly eura :)). Já si tam “realisticky” smolil desetitisíce (samozřejmě v korunách).

Andy Winson - miliónové impérium živě II

Akce byla nabitá jak cvičeními pro změnu přesvědčení o penězích, tak tipy a triky od lidí, co už si cestou k bohatství prošli. Od nuly, nebo z mínusu. Jak jinak. Praktické know-how na zlatém podnose.

Seminář mi ohromně změnil pohled. Na peníze, podnikání, spolupráci, mě samotného. Díky hostům, kteří se na semináři ukázali (o jednom z nich jsem napsal zde) jsem si uvědomil, že opravdu vše je možné. Já budu mít taky miliony a budu finančně svobodný! 😀 

Když pak Andy vyšel se svým online klubem Andyho Winsona, neváhal jsem ani minutu. Mé rozhodování bylo jasné. Aktuálně nemám na DIAMOND (i přesto, že mě obrovsky lákal). Půjdu jenom do VIP – semináře mi vždy připadaly jako větší přidaná hodnota, než samotný online. Protože jsou prostorem pro realizaci změn. 

Co mi tedy rok s Andym přinesl? 

Online klub Andyho Winsona je mapou změny života na všech úrovních. Od nalezení osobního cíle přes výživu, vztahy, práci, řízení financí, komunikaci 

Osvém vstupu do klubu jsem psal už ZDE>>

Andy nenechá nikoho vydechnout. Videa jsou většinou kolem hodiny, nabušená praktickými tipy, technikami, cvičeními. Best of z velkého množství knih a seminářů, kterými si Andy prošel. Techniky, které jemu samotnému fungují, cvičení vyzkoušená na desítkách koučovaných, stovkách lidí na seminářích.

 Andy Winson - tělo jako důkaz

Protože mi dříve dělalo problém si najít čas pro sebe, abych si sedl k videu a vypracoval si cvičení, byl jsem rád za živé semináře, které byly ve VIP členství. Ty většinou kopírovaly to, co bylo v členské sekci. Takže na živém semináři jsem si vypracoval cvičení, video pak použil jenom jako připomenutí si teorie.

Skvělou záležitostí jsou MP3, které obsahují totéž, co videa. Pro cesty vlakem, autem, letadlem bez internetového připojení je to skvělý nástroj pro opakování. 

Jaký byl přínos klubu Andyho Winsona pro mě samotného? 

Hned na prvním semináři “Tělo jako důkaz” jsem poznal, že některé věci, kterými nás ve škole krmili (jsem chemik potravinář a součástí studia na vysoké škole byly základy výživy) mohou být jinak. Začal jsem tedy více experimentovat s tím co jím, podle tipů jednotlivých výživových specialistů, abych našel, co mi opravdu sedí a dodává energii. 

Překonal jsem velkou řadu předsudků kolem stravování (jídlo 3 a víckrát denně, tučné je fuj atd.). Vyměnil potravinové doplňky, opět do života pozval pravidelný pohyb a rozšířil jej o ranní strečink. 

Na “Objav svoju silu” jsem začal spřádat plány na vlastní podnikání. To jsem si představoval stylem “freelancer” – budu jako expert předávat své know-how. Nakonec mám agenturu, která už čítá 12 lidí, kteří spolupracují a rosteme s každým projektem. Věnuji se aktivně obchodu (to jsem si vždycky říkal, že bude dělat někdo jiný :)).

 Objav svoju silu - Andy Winson

I  když mám pocit, že se vlastně všechno udalo “náhodou”, vizi jsem si vytvořil právě na tomto semináři. Tam jsem taky překonal spoustu strachů s podnikáním spojených.

Majster komunikácie” mi díky NLP technikám ukázal, že umím relativně dobře komunikovat. No dobře. Mám ještě velké rezervy a díky tomu, co nám Andy předal a já zapracoval, jsem některé ze svých komunikačních prohřešků eliminoval. A to jsem komunikaci několik let školil a tím, že to, co školím žiji, jsem si říkal, že jsem v pohodě. 🙂 Tady je malý náhled toho, co seminář obsahoval. 

Tajomstvo mysle bohatých” podruhé. Všechno už znám, tohle už jsem slyšel… “A jsi už bohatý, Petře?” Ne. Překonal jsem jenom malou část svých předsudků. Ano, všechno, co jsem si přál se mi plnilo jako na běžícím páse, ale pořád jsem nebyl finančně svobodný. 

“Málo si přeješ, Petře, popusť uzdu své fantazii, nesvazuj se tím, co je možné a co ne. Možné je totiž všechno.” Další dávka inspirace, další techniky zavedené do života. Ano, jenom slyšet nestačí. Když nekonáš, nic se nezmění. Nastavení nových cílů, nových cest k jejich dosažení. 

Eurový multimilionář, který začal podnikat ve 21 letech? Franšízy po celém světě, vlastní charitativní organizace, vzdělávací systém pro osobní růst. Někde jsem zaspal. Začal podnikat s 20 000 eury a během 9 měsíců měl největší (a jedinou) továrnu na zpracování gumy a železného šrotu v UK. To vše bez vlastního know-how. Můj svět je pěkně omezený.

Eric Ho a John Lee - Tajomstvo mysle bohatých 

A takto bych mohl pokračovat ještě dlouho… 

Ve zkratce: 

 • Tipy, triky, návody, cvičení ve všech základních oblastech života (zdraví, práce, hojnost, vztahy, komunikace…)
 • Videa s hutným obsahem bez zbytečných okecávek
 • Cvičební sešity pro práci nad tématy
 • Tabulka pro sledování osobního progresu
 • Mentoring ve FB skupině
 • Kolektiv stejně naladěných lidí, mířící stejným směrem
 • Emaily, které tě nenechají spát (pokud je neignoruješ :))

Ve verzi VIP:

 • Živé semináře
 • Mentorem vedené vypracování cvičení
 • Prožitkové techniky
 • Meditace
 • Setkání s inspirativními osobnostmi z celého světa
 • Specialisté na danou problematiku
 • Ukázka technik v praxi
 • Obsah seminářů násobně překračující video formu
 • Skupina úžasných inspirativních a naladěných lidí 

 

To, kam se nakonec díky Klubu Andyho Winsona posuneš, záleží jen na tobě. Jako ochutnávku si vyzkoušej techniky ve videích. 

Já sám jsem s Andym zdaleka neskončil. Na každém semináři zjišťuji, kam se ještě mohu posunout. I když mám pocit, že se v osobním rozvoji pohybuji mílovými kroky, Andy uhání v sedmimílových botách přede mnou a ukazuje mi cestu. Navštěvuje semináře po celém světě, využívá mentorů, které si zatím nemohu dovolit. Z řadou z nich semináře dokonce pořádá. Nedávno to byl Anthony Robbins v Polsku.

 Za mě to byly jedny z nejlépe investovaných peněz.

 Tvůj život je tvých rukou. Dělej s ním, co umíš nejlépe. Pokud tě tvůj stávající život nebaví, tak s tím můžeš udělat něco jenom ty sám. S mentorem a skupinou stejně naladěných lidí se provádějí změny lépe, rychleji, trvale.

 Podívej se na videa ZDARMA a seznam se a Andym osobně>>

kaw-250x250.gif

 Petr Popek

Petr Popek

Petr Popek
Trenér, kouč, motivátor, marketingový specialista. Jeho snem a posláním je měnit lidem životy. "Žij svůj sen" je čím se sám řídí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *