Ceník služeb

Každá služba něco stojí. Čas, peníze, energii. Na kolik si cenou svůj čas, energii a know-how? Co za to získáš?

Jak mohou mé zkušenosti proměnit Tvůj život?

"Člověk zažívá buď úspěchy nebo lekce." Já na své cestě měl řadu obojího. Díky úspěchům v řadě situací vím jak na to. Životní lekce mi ukázaly, kudy cesta nevede. A když už jsem se po ní vydal, jak z toho ven. Zpět to totiž většinou nejde. Pokud máš pocit, že Tvá cesta by mohla být jednodušší, můžeme se na ní vydat na chvíli spolu. Často stačí pouze ukázat kudy. Life&Bussines koučink je v mém podání mixem koučinku, mentoringu, lídšipu a terapeutických technik z mnoha oborů. Stovky klientů na terapiích/masážích za 10 let praxe. 15 let trénování  je to několik stovek hodin lektorského času v interakci s malými i velkými skupinami účastníků. Jak jsem ke všemu přišel si můžeš přečíst v profesním CV.

V roce 2012 jsem stanul po boku Davida Kirše a se začal věnovat online marketingu. Tenkrát jsem spravoval FB, blogoval, dělal webináře, pomáhal s technickou podporou, vedl workshopy, semináře. Reprezentoval na konferencích. Po našem rozchodu jsem ve vlastní agentuře BeSTAR Group spoluvytvářel online programy na klíč, stavěl weby, navrhoval strategie.

Po rozpadu BeSTAR Group jsem převzal většinu rolí svých kolegů - video strategie, obsahový marketing, koučování nad tvorbou produktu. Projektové řízení, e-mail marketing. K tomu přidal svou oblibu v copywritingu a jedinečný kokteil byl na světě.

Mám za sebou velké množství webů i kampaní. Úspěšné přinesly jejich majitelům statisíce či miliony (Řeč těla online, Zhubnichytře, Neurorestart Institute - více zde >>). Méně úspěšné obrovské množství zkušeností. Zaplatil jsem v nich cenu, kterou Ty už platit nemusíš. Mé Marketingové konzultace jsou tu pro Tebe.

Life&Bussines koučink
3000
Překonání "neřešitelných" životních situaci
Syndrom vyhoření
Problémy ve vztahu
Stres, deprese, apatie, únava
Cyklení se v životních situacích
Máš pocit, že Tvůj život postrádá radost? Tvé vztahy nějaké zamotané a zacyklené? Tvůj život Ti připomíná zlý sen a ty se chceš probudit? Zasekl ses v práci a nevíš, kam dál? Připadá Ti, že Tvůj život nemá žádný cíl či smysl? Nejednou jsem byl v podobné situaci. Prošel jsem si řadou výcviků, školení, tréninků. Přečetl spoustu knih. Nejvíc mě však naučil život sám. Využij mé zkušenosti. Za řadu z nich jsem zaplatil cenu, kterou ve svém životě už nemusíš platit ty.