Jak na emoce ve vztazích? (01)

večerní workshop

emoce

Co asi dělá můj partner, když není se mnou? S kým si to píše tak pozdě večer? A proč se na tu dámu/pána tak usmívá? Už dlouho mi nenapsal/nezavolal… Možná se Ti takové otázky honí hlavou.

Žárlivost, zlost, nevraživost, agrese, sebelítost, smutek, výčitky, závislost, deprese, nenávist, strach, opovržení… Provází některá emoce či stav i Tvůj vztah?

Je to normální, všichni to tak mají, stačí se podívat na kterýkoliv romantický film, říkáš si… A co když je všechno jinak? Co když i ty můžeš prožívat šťastný a pohodový vztah. Vztah, ve kterém jeden druhého podporuje. Důvěřuje si. Vztah, ve kterém nejsou výčitky, manipulace. Vztah, který je plný radosti a opravdové lásky.

Co si z tréninku odneseš?

Workshop prozradí co emoce vůbec jsou a jak se tvoří. Naučíš se s nimi pracovat.

Projdeš si mini konstelací, kde sám ucítíš a poznáš své emoce. Sám si je  pod dohledem  vyčistíš nebo lépe pochopíš.

Pomůžeme najít i Tvé strachy, pomocí koučovacích metod. S nimi pak budeš moci dále pracovat a zpracovat je.
Zjistíš hlavně, jak pracovat s vlastní energii tak, aby ji nikdo nemohl jen tak brát. Navíc, poznáš sám sebe a Tím se zvýší i tvé sebe-vědomí.

Techniky budeš mít i pro osobní použití, kdekoliv to bude nutné. Můžeš je využívat třeba každý den a poznáš, co to je krása života. Díky nim se budeš umět lépe uvolnit a více chápat dění kolem sebe.

Workshop má 2 části (01, 02). Liší se technikami a postupy v nich použitými a také zaměřením. V první části je více teorie k emocím. V druhé teorii téměř vynecháme a půjdeme rovnou do hloubky v tom, v čem jsme skončili v prvním. Můžeš absolvovat oba či kterýkoliv z nich.

 • 1
  Pochopíš, co jsou vlastně emoce a jak vznikají
  Řada lidí si myslí, že emoce prostě vznikne na základě vzpomínky nebo podnětu z okolí. Co když je vše jinak? Podíváme se jakou roli hraje mozek a emoce. Stejně tak, co způsobují emoce v těle. Získáš pár tipů, jak se vším pracovat. Techniky si ukážeme v praxi.
 • 2
  Jak zpracovat své aktuální emoce?
  Jsem smutný/naštvaný/v depresi... a nemůžu s tím nic dělat. Opravdu? Nebo jenom nevíš, jak na to? Speciální fokus dáme žárlivosti.
 • 3
  Jak se zbavit svých stínů z minulosti?
  Vybavíš si nějakou situaci či člověka a najednou tebou cloumá vztek, lítost nebo strach. Pomocí jednoduchých technik opustíš své staré příběhy s těmito lidmi. Díky tomu můžeš začít žít nový život.
 • 4
  Návod, na harmonické soužití
  Harmonický vztah je možná jednodušší, než si myslíš. Dáme ti par tipů, jak na to.
 • 5
  Na místě se zbavíš některých emočních bloků
  Přímo na workshopu budou terapeutická cvičení, kde dáme sbohem některým tvým emočním blokům.

Kdo workshopem provází?

Petr Popek
Petr Popek
Trenér, kouč, bloger

Osobní rozvoj a komunikace jsou Petrovy koníčky. V roce 2010 prošel koučovacím výcvikem a postupně i dalším vzděláváním v terapiích, lídršipu a osobním rozvoji (Energy Streaming, Leadership a koučink podle mozku…). Od roku 2007 se věnuje celostním masážím a terapiím na úrovní vztahů a sexuality. Prošel řadou seminářů s NLP technikami, epigenterapií, EFT a dalšími. Petr je zároveň vášnivým čtenářem a techniky vyčtené v knihách rád zkouší přímo na sobě či svých klientech. I přesto všechno nebyly jeho vztahy vždy jednoduché. Byl expertem na extrémy. Jeho vztahy oscilovaly mezi žárlivostí, lhostejností, přes potlačené či nevyjádřené emoce až k agresivitě. Věděl však, že když se naučí pracovat sám se sebou, bude i jeho budoucí vztah harmonický. Své léty nabyté zkušenosti prezentuje praktickou, hravou a racionální formou.

Veronika Kocábková
Veronika Kocábková
lektorka a kouč osobního rozvoje

Veronika se začala zabývat osobním rozvojem již před 7 lety. Poslední 3 roky se mu věnuje profesionálně. Důvodem je, že se dostala na samé dno. Její bývalý partner, se kterým má dceru, ji psychicky i fyzicky týral. Veronika se rozhodla svůj život změnit a postavit se znovu pevně na Zem.Prošla si kurzy sebelásky. Naučila se přes NLP a osobní rozvoj pracovat s emocemi, strachem i lítostí. Pochopila jak pracuje mozek a ovlivňuje náš vlastní život. Aktuálně dokončuje výcvik zaměřený na energie v těle a čakry (re-creation systemics). Zde se naučila zacházet i se svojí energii. Díky tomu se vyřešily její zdravotní problémy, nespavost a ulítanost v životě a podobně. Její další specializací je práce s manipulací. Jak manipulátora poznat a jak s ním komunikovat. Ať už ve vztazích nebo v práci.

Ohlasy účastníků

Verunko, na tomto semináři to bylo naše třetí setkání.Jsem vděčná za to ze jsi mi vstoupila do života a i ostatním ukazuješ určitý směr cesty, kde cílem je žít TADY a TEĎ. Ta cesta je ale ješte před námi i když už na ní stojíme.Jsme na začátku, ale už teď se moc těším na naše společné kroky po ní. Děkuji bylo to super!

Ivana NovotnáPodnikatelka v Amway

Jsem moc vděčná, že jsem Verunku mohla poznat a že jsem se mohla zúčastnit jejího perfektního semináře! 3 hodiny krásných slov a pravdy, díky kterým jsem si uvědomila spoustu věcí a je čas na nich začít pracovat. Těším se na další setkání. Mockrát děkuji!

Martina Bergrovápodnikatelka a zakladatelka BabyJoy

A co se tedy pro mne změnilo???? 1) Konečně vím jakým směrem se chci ubírat a co mě baví. 2) Našla jsem v sobě klid a harmonii 3) Zlepšil se můj partnerský vztah. 4) Objevila jsem důležitost a podstatu sebelásky. Díky Verče jsem si uvědomila, že život není těžký, ale že život je hra. A že lidé nejsou dobří nebo zlý,ale naopak inspirující. Podle mě je to nejkomplexnější program, jaký jsem doposud měla možnost navštívit.Takže tímto ti chci Veru poděkovat.

Anna SteflováPodnikatelka Amway

Jak to vypadá na workshopech?

Kdy a kde?

již brzy znovu

Registrace 16:45, samotný začátek 17:00. Očekávaný konec cca 20:30

Centrum pro neslyšící

Újezd 26, Praha

Cena?

0
Klikni pro rezervaci