Jak komunikovat s radostí a bez konfliktů?

Všichni lidé přeci umí komunikovat... otázkou je jak?

Stává se ti občas, že ti ujedou při komunikaci nervy? Nebo se dostaneš se svým partnerem/kolegou/kamarádem do konfliktu, možná ne vždy svou vinou? Nebo máš "štěstí" na konfliktní lidi?

I mě se to občas stávalo. Někdy hádky nebraly konce nebo se naopak často opakovaly se stejným výsledkem. Studoval jsem na seminářích a v knihách, jak z toho ven. Vše testoval v praxi jak sám, tak ve spolupráci se svými studenty či klienty. Od roku 2010 vedu školení na téma komunikace ve firmách, státní správě i pro veřejnost, kde jsem své znalosti prohlubuji a cvičím.

Výsledkem je komunikační technika R.A.D.O.S.T., která v sobě nese principy a postupy pro příjemnou, nekonfliktní komunikaci.

Navíc jsem dal dohromady 5 krokový systém pro zvládání konfliktních situací, pokud se něco “pokazí”.

Co si z tréninku odnesete?

Nebudu vás zatěžovat zbytečnou teorií, protože tu si můžete přečíst v knihách či na internetu. Jednoduché principy komunikace si budete moci vyzkoušet přímo v praxi. Stejně jako cca 800 účastníků tréninků před vámi si budete moci přijít i na to, proč zrovna takto a ne jinak. Co vás tedy čeká?

 • Funkční technika R.A.D.O.S.T pro nekonfliktní komunikaci
  Technika v sobě spojuje prvky NLP, práce s řečí těla, poznatky z kvantové fyziky, psychologie a epigenetiky. Šest jasných principů pro hladkou komunikaci. Pomocí ní předejdete šumům v komunikaci, naladíte se na svého partnera a dokážete celý rozhovor vést ke kýženému cíli.
 • 5 kroků pro zvládání konfliktů
  Konkrétní postup, který pomůže z každé konfliktní komunikace vyjít bez emoční újmy. S jejich znalostí budou hádky něčím nepředstavitelným či jednoduše zvladatelným.
 • Techniky pro práci s negativními emocemi
  Možná se vám stává, že se vyplaví negativní emoce už jen při vzpomínce na nějakou osobu či situaci. Komunikace s ní pak vůbec není možná. Naučíte se postupy, jakými se můžete takových vzpomínek zbavit.
 • Cvičení, trénink
  "Těžce na cvičišti, lehce na bojišti." Většinu principů si na místě vyzkoušíme, protože to, co si zažijete pak lépe aplikujete v praxi.

Jak se změní vaše komunikace?

Naučíte se komunikovat čistě, abyste nezpůsoboval konflikty.

Získáte konkrétní techniky pro získání sympatií v komunikaci s kýmkoliv. Vaše komunikace bude jasná a zacílená. Bude RADOST s vámi komunikovat.

Pro koho je trénink určen?

Pro každého, kdo se čas od času dostane do konfliktní situace doma či v zaměstnání. Pro ty, kteří chtějí být ve své komunikaci jasní, srozumitelní. Pro všechny, kteří během své komunikace chtějí zažívat souznění, pohodu a radost. Pro obchodníky, jež chtějí bravurně zvládat svá jednání. Manažery, kteří si přejí pohodu na pracovišti. Všechny, kteří chtějí vycházet se svými partnery bez hádek a konfliktů.

Jak to vypadá na Petrových workshopech?

Kdy a kde?

na vyžádání

Registrace 9:30, samotný začátek 10:00. Očekávaný konec 14:00

Centrum pro neslyšící

Újezd 26, Praha

Cena?

0
nejsem plátce DPH
Klikni pro rezervaci